Pár slov k čištění peří - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - cistirna190928001

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pár slov k čištění peří

CO ČISTÍME

Představujeme Vám naši technologii čištění, která dokonale zbaví vaše peří veškerých nečistot, bakterií, plísní a roztočů.
Při tomto čištění dochází k 4 fázovému procesu: nejprve dochází ke kypření, rozbíjení chomáčků slepeného peří a odstranění velkých nečistot. V dalším cyklu v kterém se vykoná další kypření a propařování se odděluje hrubý odpad, úlomky peří a mechan. nečistoty, přidává se antistatický přípravek(proti pozdějšímu slepování peří do chomáčků). V předposlední fázi se peří propařuje suchou parou o teplotě 350 stupňů C(peří nevlhne), desinfikuje a suší. Vysoká teplota 350 stupňů Celsia ničí roztoče, bakterie i plísně. Znovu se přidává antistatický přípravek. V konečné fázi se vyčištěné, provoněné a usušené peří přivádí potrubím přímo do nově ušité sypkoviny, popř. pytle apod. Tento proces trvá 20-30 min. a do jedné várky se vejde maximálně 3 kg peří.
Následně dochází k prošívání přikrývky do uzavřených obrazců, v kterých nemůže docházet k přesypání peří, takže i po několika letech používání přikrývky máte v přikrývce peří stále rovnoměrně rozptýlené.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky